Uygulama ve Yazılım Projelerini Destekleme

Gelişen teknolojiye ayak uydurarak işleri daha pratik bir hale getirmeyi sağlayan uygulama ve yazılımlar, neredeyse her iş kolunda yer almaktadır. Bu kapsamda öne çıkan uygulama ve yazılım projelerini destekleme, işletmelerin dijital dönüşümünü hızlandırarak daha rekabetçi bir ortamda yer almalarını sağlar. Aynı zamanda müşteriye ulaşma ve pazarlama stratejilerini geliştirme konusunda da proje desteğinin önemi son derece fazladır.

İşletmelerin verimliliğini artırmak ve bu süreçleri optimize etmek için çözüm odaklı bir uygulama geliştirmek gerekir. Özellikle operasyonel süreçlerin kolaylaşmasını sağlamak amacıyla kullanılan ERP, son zamanlarda büyük talep görmektedir. Bu sayede pek çok işletme farklı departmanlarıyla arasındaki ilişkiyi kuvvetlendirebilir. Aynı zamanda CRM uygulamalarının da müşteri ilişkilerini yönetme, iş takibi ve memnuniyet sağlama açısından önemi fazladır.

CRM, ERP gibi birçok uygulama yapımı aşamasında destek almak, verimli sonuçlar elde etmenizi sağlar. Bu desteği sağlayan PSA teknoloji olarak tüm süreci en profesyonel şekilde gerçekleştiriyoruz. Müşterilerin ihtiyaçlarına uygun çözümlerle pek çok noktadan işletmeye ulaşarak uygulama ve proje geliştirme desteğini etkili çalışmalarımızla sunuyoruz.

Uygulama (App) Projelerine Destek Hizmeti

Uygulamalar kullanıcıların işlerini daha pratik bir şekilde halledebilmeleri için kullanılan araçlardır. Pek çok işletme optimizasyon süreçlerini yönetmek, veri analizi yapmak ve kullanıcı edinmek için mobil uygulama kullanmaktadır. Fakat bu uygulamaların en kolay erişilebilir şekilde tasarlanması, işletmenin süreçlerini daha verimli bir şekilde ilerletebilmesi açısından önemlidir. Bu noktada App projelerinde destek hizmeti alan işletmeler, müşterilerinin istedikleri an kendilerine ulaşabilmelerini yardımcı olur.

Kullanıcı odaklı tasarlanmış pek çok uygulama, müşteri deneyimini iyileştirerek geniş kitlelere kısa sürede ulaşabilir. Ziyaretçiler, ihtiyaç duydukları bilgilere ve hizmetlere kolayca ulaşabildikleri için işletmelerin rekabet avantajı da artmış olur. PSA teknoloji olarak sunmuş olduğumuz mobil oyun geliştirme gibi birçok destekle kullanıcıların hizmetinize her an erişmesine yardımcı oluyoruz.

Aynı zamanda bu hizmet yalnızca müşteriler için değil, işletme içindeki süreçleri verimli yürütebilmek açısından da kritik öneme sahiptir. Çalışanlar kolay erişilebilen ve kullanımı basit olan uygulamalar sayesinde iletişimlerini güçlendirerek iş sürecini daha etkili bir şekilde yönetebilirler. Böylece işletmenin genel performansı da olumlu yönde ilerlemektedir.

Yazılım Projelerine Destek Çözümleri

İşletmelerin dijital dönüşümünde önemli bir role sahip olan yazılım projeleri,  iş sürecini daha kolay bir şekilde yönetebilmek açısından son derece önemlidir. Fakat bu projeleri etkin bir şekilde yürütebilmek profesyonel bir destek almakla mümkündür. Bu bağlamda yazılım projelerine destek sunan PSA Teknoloji olarak gerekli bilgi ve tecrübelerle çözüm üretiyoruz. Yazılım desteği kapsamında sunulan bazı hizmetler şu şekilde sıralanabilir:

 • Mobil oyun yapan firmalar için uygulama yazılımlarını geliştirmek ve çalışmasını sağlamak
 • Yazılımları iyileştirerek optimize etmek
 • Kullanıcı ve sistem ihtiyaçları kapsamında gerekli olan tasarımları geliştirmek
 • Mevcut veri tabanlarının yedekleme işlemlerini düzenli bir şekilde yapmak
 • Uygulama yazılımları ile ilgili ortaya çıkan sorunları gidermek ve  kullanıcılardan gelen soruları cevaplamak
 • Video oyunu geliştiricisi ile yaratıcı tasarımlar sunmak

Teknolojinin beraberinde getirdiği karmaşıklığı azaltmak ve daha yenilikçi çözümler için yazılım projelerinde destek almak oldukça önemlidir. Oyun yazılım programları gibi birçok farklı uygulamayı geliştirmek için sunduğumuz projelerle, karşılaştığınız teknik sorunlara çözüm bulabilir ve yazılımınızın sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Uygulama ve Yazılım Projeleri için Desteğin Avantajları

İşletmenin kendi çalışanları ve müşterileriyle olan etkileşimini hızlandırmak açısından, uygulama ve yazılım projelerini kullanması gerekir. Özellikle mobil uygulamaya sahip olmak ve bunu en etkili şekilde müşteriye sunmak önemlidir. Yenilikçi bir çözüm olan uygulamalar, markanın itibar kazanması ve otoritesini koruması açısından oldukça avantajlıdır. PSA teknoloji olarak uygulama ve yazılım projelerinizi geliştirmeye yardımcı oluyoruz.

CRM ve ERP gibi uygulamalar kullanan işletmelerin, müşterilerine daha hızlı ulaşmaları ve çalışmaların verimli ilerlemesi için destek almaları önemlidir. Sunulan bu destekte birlikte müşteri odaklı çalışmalarla, tüm süreçlerde ilişki yönetimi sağlanır. Bu sayede uygulama yapmak konusunda profesyonel bir destek alarak iş sürecini etkili bir şekilde yönetebilirsiniz.

Uygulama ve yazılım desteği ile kaynaklara erişim daha kolay hale gelir. Ayrıca projenin geliştirilmesi hızlanarak uzman bakış açısıyla yenilikçi çözümler sunulur. Projenin kalitesini artırma konusunda da bu desteğin öneminden söz etmek mümkündür. Bütçe ve zaman gibi konularda esneklik kazanmak açısından PSA teknoloji olarak sağladığımız kullanıcı destek hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Referanslarımız

Müşterilerimize sunmuş olduğumuz yenilikçi çözümler sayesinde sektördeki referanslarımızı her geçen artırıyor ve kurmuş olduğumuz güven ilişkisinden dolayı her bir firmayı, iş ortağımız olarak görüyoruz. Önemli projeleri birlikte yürüttüğümüz referanslarımızdan bir kısmı aşağıdaki gibidir:

 • Fujifilm
 • Elanco
 • Acıbadem Üniversitesi
 • Adonis
 • Argela
 • Demirören
 • Kamara
 • Akbank AG

 

ITL standartlarında sağladığımız bu destekleri profesyonel bir kadroyla sunuyoruz. Hız ve memnuniyeti ana ilke haline getiren ekibimiz, çok uluslu ve alanında lider konumunda olan firmalara hizmet vermektedir. Sizler de hizmetlerimizden yararlanmak ve sağladığımız çözümler hakkında için ekibimizle her zaman iletişime geçebilirsiniz.