Kariyer

İşe Alım

Uygun Pozisyonları, öncelikle Kurum içerisinde duyurmaktayız. Pozisyon değişikliği yapmak isteyen, ya da arkadaşlarına referans olmak isteyen çalışma arkadaşlarımız, öncelikli olarak değerlendirme hakkına sahip olmakta.

Pozisyon ayrımı gözetmeksizin tüm başvurularda, kurumumuzun temel prensiplerine göre belirlediğimiz Yetkinlikleri arıyoruz. En değerli kaynağımız olan ekip arkadaşlarımızda, Sürekli Öğrenme kültürüne sahip olmayı, başarı için şart olarak değerlendiriyoruz.

Oryantasyon

Aramıza yeni katılan arkadaşlarımızı, PSA Teknoloji tanımalarını sağlamak amacı ile ilk günlerinde Oryantasyon Eğitimi’ne başlatıyoruz. Kurumsal Organizasyonu ve Prosedürleri, Bilgi Güvenliği politikalarımızı anlatıyor ve kurumu detaylı olarak tanımalarını sağlıyoruz.

Eğitim

Bilgi paylaşımının, tüm ekibi motive eden lokomotif güç olduğu prensibi ile, ekip arkadaşlarımızın ve kurumumuzun ihtiyaçları doğrultusunda eğitim konularını belirleyerek, Kurumsal Eğitim Sistemi’nde duyuruyor ve zaman planını birlikte yapıyoruz. Sürekli Öğrenme politikamız doğrultusunda, hem kişisel gelişimi en üst seviyede sağlıyor, hem de İş Ortaklarımıza en güncel ve doğru çözümler ile destek sunabiliyoruz

Performans Değerlendirmesi

Her Altı Ayda bir, Performans Değerlendirmesi yapıyor ve Ödül Sistemi uyguluyoruz. Ölçülebilir bireysel ve kurumsal hedefleri belirleme, değerlendirme ve geri bildirim süreçleri sayesinde, ekip olarak profesyonel gelişimimizi sürekli kılabiliyoruz. Kişisel gelişim hedefleri ve genel başarı kriterlerinden oluşan performans değerlendirme tablolarının, çalışma arkadaşlarımız ve bağlı bulundukları ekip liderinin ortak çalışması ile şekillendirilmesi esasına dayanıyor. Oluşturulan bu tabloların bir üst yönetici tarafından, ekip bazlı olarak güncellenmesi ile Performans Sistemi sonuçları şekilleniyor. Bu sistemde hesaplama yöntemleri, savunduğumuz şeffaflık ve eşitlik ilkeleri ile bağdaşmakta.

Staj – Yarı Zamanlı Çalışma

Staj sürecini, çalışma arkadaşı olarak yetiştirebileceğimiz gençlerin Kariyer başlangıcına olanak sağlayan yöntemlerin en verimlisi olarak değerlendiriyoruz. Üniversite 3. ve 4. Sınıf, Teknik ve Meslek Lise son sınıf öğrencisi genç arkadaşlarımıza, Yaz ve Kış aylarındaki staj dönemlerinde çalışma olanağı sunuyoruz. Kişisel başvurulara ek olarak, Okul Yönetimleri ile görüşerek uygun olabilecek öğrencilerin kurumumuza yönlendirilmesini rica ediyoruz.

Açık Pozisyonlar

Üretmekten, geliştirmekten ve problem çözmekten keyif alan, araştırmayı seven, Sürekli Öğrenme ve kişisel gelişime istekli, dinamik ekip arkadaşı arayışımız sürekli olarak devam etmekte.

Formu Doldurup CV'nizi Gönderin