Microsoft Office 365 Çözümleri

Microsoft Office 365 çözümleri, günümüz dünyasında hem uzaktan hem de ofis çalışmalarında sıklıkla tercih edilen bir abonelik hizmetidir. Kurumsal hayatta çalışanların ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan tüm araçlar, Office programında bir araya getirilmiştir. Çalışanlar, bulut ortamının da vasıtasıyla; Word, Excel, Powerpoint ve Outlook gibi popüler yazılımları tek bir ağ üzerinden kullanabilirler.

İşletmeler İçin Office 365 Hizmetleri

Küçük veya büyük tüm işletmelerin ihtiyacı olan Office programları; belgelerin düzenlenmesi, arşivlenmesi, ekip yönetimi ve iletişimi gibi her süreçte kolaylık sağlamak için tasarlanmıştır.  Microsoft 365 ile birlikte gelen araçları kullanarak hem daha uygun hem de daha kolay bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bununla beraber kurumsal seviyede e-posta hizmetine erişim sağlamanız mümkündür. Office programı hizmetleri ile konferans görüşmeleri de yapabilir ve çalışanlarınızla iletişiminizi güçlendirebilirsiniz.

PSA Teknoloji Microsoft Office 365 Çözümleri

Kurum ve kuruluşların bir belge üzerinden çalışma yapabilmesi ve bu çalışmayı, personellerle eş zamanlı şekilde paylaşabilmesi için bir bulut teknolojisine ihtiyaç vardır. Bilişim teknolojilerinde bu paylaşımı en kaliteli şekilde sağlayan paket, Microsoft Office 365 çözümleri ile birlikte gelmektedir.

PSA teknoloji ekibimiz, Office programlarından yararlanmak isteyen müşterilere 365 paketi sunmaktadır. Bu modül içerisinde birden fazla program, kurumların ihtiyaçları doğrultusunda bir araya getirilmiştir. Profesyonel çözümler sunan bu yazılım sayesinde şirketinizin ve çalışanlarınız iş yükünü büyük ölçüde hafifletebilir; geleceğinize yönelik planlamaları daha tutarlı bir şekilde yapabilirsiniz.

PSA Teknoloji ile Microsoft Office 365 İçin Planlar

Microsoft office programı çözümleri, kullanıcıların ihtiyaç ve beklentilerine göre farklı planlar çerçevesinde sunulmaktadır. Bu planlamalar bireylerin amaçlara yönelik daha spesifik uygulamalar kullanmalarına, çeşitli avantajlara sahip olmalarına ve buna göre ücrete tabii tutulmalarına imkan verir. Microsoft 365 paketinde yer alan planlamalar şu şekildedir:

 • Bireysel ve Aile
 • Kurumsal
 • İş
 • Eğitim

Bu planlamaların kendine özel avantajları bulunurken temel, standart ve ekstra olarak alt kategorilere de ayrılır. Paketlerin fiyatları arttıkça temel özelliklerin sayısı da aynı oranda artar. Sizler işiniz veya herhangi başka bir amaç için Microsoft Office 365 paketlerinden bir tanesini satın almak isterseniz, PSA teknoloji gerekli destekle size en uygun kategoriyi belirleyecektir.

Microsoft Office 365 Avantajları

Profesyonel Office program hizmetleri pek çok avantaja sahiptir. En önemli avantajıysa Word, Excel, PowerPoint, Microsoft Defender, Outlook, OneDrive ve OneNote gibi programların tek bir çatı altında toplanmasıdır. Bu programlar tek bir pakette yer alırken tüm cihazlarda kullanılabilir. Sizler iş yerinde veya evinizde Microsoft programlarına istediğiniz cihazda giriş yaparak işinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Bulut Teknolojisi

Microsoft Office 365 çözümleri bulut teknolojisine ev sahipliği yapar. 365 paket abonesi olduğunuzda 1 TB bulut depolamaya da ayrıca sahip olursunuz. Daha sonraki süreçlerde farklı planlamalara dahil olsanız ve bunun üzerinde ücretlendirme alsanız da 1 TB depolama alanı sabit kalır.

İnternet bağlantısı bulunan her türlü yerde dosyalarınızın yedeğini alabilirsiniz. Ayrıca bu belgeleri paylaşabilir ve programlarda yer alan içerikleriniz için düzenleme yapabilirsiniz. PSA teknoloji ekibimizin sunduğu Microsoft Office programı çözümleri sayesinde; sorunsuz, verimli ve güvenli ofis uygulamalarına sahip olmanız mümkündür.

Güvenlik

İşletmelerin Office 365 çözümlerini tercih etmelerindeki bir diğer önemli sebep, güvenliktir. Microsoft, sağlamış olduğu paketle birlikte bilişim güvenliğini en üst seviyeye çıkarmıştır. Veri kaybını ve hırsızlığını önlemek adına gelişmiş tehdit analizi kullanılır.

Tüm programlar için geçerli olan şifreli e-mail özelliği ve mobil cihaz yönetimi, güvenlik açıklarını büyük ölçüde kapatır hale gelmiştir. Ekstra bir ücret ödemeksizin online ofis programı çözümleri güvenlik zafiyeti olmadan kullanıma açılmıştır. Programların sürekli güncellenmesi de siber suçların önüne duvar çekmiştir.

Rahat Kurulum ve Yönetim

Microsoft, tüm kullanıcıların programlar arasında rahatlıkla geçiş yapabilmesi için basit bir arayüzü entegre etmiştir. Oldukça pratik bir kullanıma sahip olan Office programları, çalışanların arzu ve isteğine göre özelleşebilir hale getirilmiştir. İşletmenizde bulunan çalışanlar, dilerlerse kendi rahatlıklarına göre programları kişileştirebilirler. Microsoft Office 365 çözümleri esneklik avantajına da sahiptir. Ayrıca paketin kurulumu ve yüklenme süreci de programların kullanımı kadar kolaydır.

Takım Çalışması

Ofis programlarının en kritik özelliğinden bir diğeri, takım çalışmasına elverişli olmasıdır. Word veya Excel üzerinden tek çalışabileceğiniz gibi ekibinizle beraber işinizi yürütebilirsiniz. Bir konu üzerinde araştırma ve çalışma yaparken diğer takım arkadaşlarınıza da danışabilirsiniz. Görev atayabilir, bazı kişilerin görevlerini kısıtlayıp seçili dosyalar için yetkilendirme yapabilirsiniz. İşletmeler için office 365 hem zamandan tasarruf etmek hem de iş yükünü hafifletmek adına oldukça avantajlıdır.

Şifreli Mail Gönderimi ve Hassas Şirket Verilerinin Korunması

Microsoft Office 365 çözümleri, alıcı harici kişilerin mail hareketlerini ve gönderileri görmemesi için “Message Encryption” teknolojisini kullanır. Bu teknoloji kişinin isteği üzerine açılıp kapatabilir. İstediğiniz kişiler mail içeriğini görürken tüm çalışanlar için ayrıca sınırlama getirebilirsiniz. Office 365’e özel olarak hassas şirket verilerinin muhafazası için DLP-Data Loss Prevention yazılımı tercih edilir. Veri kaybını önlemek için kullanılan bu yazılım, bilgi işlem güvenliğinin sağlanması için önem taşır.

Referanslarımız

PSA teknoloji olarak Microsoft Office 365 çözümleri kapsamında çeşitli kurum ve kuruluşlara hizmet sunmaktayız. Bu hizmeti sunduğumuz markalar, referans olarak listemizde yer almaktadır. İş kalitemizi, değerimizi ve güvenimizi yansıtan referanslardan bazıları aşağıdaki gibidir:

 • Omya
 • Mattel
 • Akbank
 • Revotas
 • Cvsair
 • Omsan Logistics
 • Haleo
 • GlaxoSmiteKline
 • Baker Hughes
 • Obro
 • Procter & Gamble (P&G)

 

PSA Teknoloj ekibimizle profesyonel bir çözüm sunduğumuz bu referanslar, başarımızın bir göstergesidir. Sizler de Microsoft Office 365 ve sağladığımız diğer bulut servislerini kategorilerimizde inceleyebilir, hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.